Park maszynowy Valor TTI powiększył się o automat ByTube Star 130

Laser do rur i profili

W czerwcu wdrożyliśmy nową maszynę do laserowej obróbki rur: ByTube Star 130. Wydajna, bezpieczna, umożliwiająca także pracę na profilach otwartych. Valor TTI stał się jedną z nielicznych polskich firm oferujących realizację zleceń w oparciu o tak zaawansowane rozwiązania techniczne.

Maszyna trafiła do nas w maju. Po 14 dniowej instalacji i 5-dniowym szkoleniu 5-osobowego zespołu maszyna rozpoczęła pracę w trybie 2-zmianowym. Maszynę obsługuje najczęściej p. Arkadiusz, z kolei programowanie to domena p. Pawła, realizującego zlecenia z prawdziwie chirurgiczną precyzją. Pierwsze zadania na ByTube Star 130 wykonaliśmy już w połowie czerwca, były to m.in. stoły warsztatowe Modular dla www.hoori.pl, stoły nożycowe, a także ramiona konstrukcyjne dla ciągników.

 

ByTube Star 130 umożliwia pracę na rurach o maksymalnej długości do 8500 mm i masie 17 kg/m. Realizacje odznaczają się dokładnością pozycjonowania osi w zakresie ± 0,1 mm, zgodnie ze standardem ISO 230-2:2014. Automat oferuje możliwość pracy na rurach o profilu U, C, L, O, przy maksymalnej średnicy rur okrągłych 130 mm, a przekrojów prostokątnych – 130×130 mm.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałem wideo i zdjęciami dokumentującymi pracę.

Udostępnij

Facebook
Twitter
LinkedIn

Social Media

Przeczytaj także

EnglishGermanPolish