Nowa siedziba Valor TTI

valor tti wycinanie laserem gięcie

Rok 2022 przyniósł znaczące zmiany: rozpoczęliśmy działalność w nowej siedzibie – w Leńczach. Zagospodarowaliśmy dodatkowe 1500 m2 powierzchni, obecnie trwa ostatni etap tej inwestycji, rozbudowa zaplecza magazynowego.

Prace nad nowym budynkiem rozpoczęły się w roku 2020, oddanie do użytku miało miejsce w grudniu 2021 r. Dysponujemy obecnie znacznie większą przestrzenią, w nowej lokalizacji na naszych Partnerów i pracowników oczekuje klimatyzowane biuro, w pełni multimedialna sala konferencyjna i monitorowany parking.

Z myślą o naszych pracownikach przygotowaliśmy rozbudowane zaplecze socjalne, w tym 2 stołówki i 3 kuchnie wyposażone w ekspresy do kawy, a także – cieszące się uwagą w okresie letnim – dystrybutory schłodzonej wody mineralnej. Przestrzeń użytkowa została zaplanowana i wyposażona zgodnie z najwyższym standardami ergonomicznymi. W przestronnych, klimatyzowanych biurach pracuje już dział projektowy, zamówień i księgowość.

Dysponujemy strzeżonym parkingiem dla TIRów wraz z placem manewrowym i żurawiem ułatwiającym przenoszenie dużych arkuszy blachy. To nie koniec inwestycji: na listopad zaplanowaliśmy finalizację ostatniego rozbudowy zaplecza magazynowego. Dodatkowa powierzchnia ułatwi procesy logistyczne, skracając czas odbioru towarów.

Niedługo nasz park maszynowy wzbogaci się o kolejną maszynę. Szczegóły już wkrótce!

Udostępnij

Facebook
Twitter
LinkedIn

Social Media

Przeczytaj także

EnglishGermanPolish