CIĘCIE LASEREM - LISTA MATERIAŁÓW

CIĘCIE LASEREM METAL

CIĘCIE LASEREM

CIĘCIE LASEREM

CIĘCIE LASEREM

CIĘCIE STALI NIERDZEWEJ

CIĘCIE ALUMINIUM LASEROW

CIĘCIE LASEREM METAL - STAL

 Cięcie laserem metali, blach i obróbki laserowe, które oferujemy, odznaczają się najwyższą jakością i stosunkowo krótkim czasem realizacji. Zapewniamy możliwość wycięcia ciągu identycznych elementów. Nasze urządzenia są niezwykle wydajne – wykorzystują optymalną ilość materiału, dzięki wąskim szczelinom cięcia.

Cięcie laserowe stali, blach nierdzewnych i aluminium to doskonała alternatywa dla metody obróbki skrawaniem. Zaoszczędza czas oraz charakteryzuje się niskim poborem mocy. Cały proces produkcji rozpoczyna się od stworzenia koncepcji – projektu, który następnie jest uszczegóławiany i przetwarzany na zapis cyfrowy. Następnie, gotowy projekt, wczytuje się do komputera maszyny, która odzwierciedla go w stanie fizycznym, tworząc konkretne, precyzyjne kształty. Podczas pracy nad realizacją zlecenia, nasi doświadczeni pracownicy wykorzystują programy typu CAD – jest to niezbędne narzędzie do dokładnego wytworzenia elementów, zgodnych z początkową koncepcją.

Cięcie laserowe zdecydowanie skraca czas usługi, przy jednoczesnym zachowaniu stosunkowo niskich kosztów.

Cięcie stali laserem – innowacyjna metoda, gwarantująca perfekcyjny, gładki efekt

Wycinanie laserowe w metalu to proces tworzenia gładkich, powtarzalnych elementów, które są gotowym produktem – nie ma potrzeby dodatkowego szlifowania ich powierzchni ani krawędzi. Firma Valor to profesjonalne usługi, które gwarantują Ci szybką realizację zamówienia oraz efekt końcowy odzwierciedlający Twoją koncepcję. Zapewniamy perfekcyjną formę i gładki kształt wytworzonych metalowych elementów.

CIĘCIE LASEREM - OCYNK

Firma Valor dostarcza kompleksowych usług z zakresu wycinania gotowych elementów z metalu – profesjonalna kadra oraz nowoczesny park maszynowy pozwalają nam na dostarczanie rzetelnych rozwiązań. Cięcie blachy ocynkowanej odbywa się przy użyciu nowoczesnego oprogramowania, co pozwala na uzyskanie perfekcyjnego efektu. Zapewniamy stuprocentową powtarzalność wyprodukowanych elementów oraz możliwość wycięcia nawet najbardziej skomplikowanych kształtów. Dostarczamy gotowe materiały montażowe, a dzięki wykorzystaniu innowacyjnych maszyn, zapewniamy dokładność i szybką realizację zleceń.

Wykorzystanie wiązki lasera do wycięcia blaszanych elementów zapewnia wysoką precyzję wykonania. W naszej firmie zapewniamy cięcie ocynku laserem, a także rur i profili zamkniętych z nierdzewnej stali, aluminium, miedzi i mosiądzu. Podczas produkcji wykorzystujemy metodę – CO2 oraz innowacyjną technologię fiber. Oferujemy dokładne i szybkie przycięcia oraz optymalne wykorzystanie materiału, dzięki wąskim szczelinom cięcia i odpowiedniemu rozłożeniu elementów na materiale roboczym. Zapewniamy ekonomiczne rozwiązania, które zapewniają staranny efekt finalny, realizujący przedstawioną koncepcję.

Cięcie laserem blachy ocynkowanej – szybko, sprawnie i precyzyjnie

Cięcie laserem blachy ocynkowanej zapewnia precyzję i niezwykłą staranność wykonania. Gotowe elementy odznaczają się gładką strukturą oraz doskonałym wyprofilowaniem. Krawędzie wyprodukowanych elementów nie wymagają dodatkowej obróbki i szlifowania. Wykorzystanie najnowszych rozwiązań technologicznych pozwala znacznie zaoszczędzić czas produkcji materiałów. Niski pobór mocy generuje także stosunkowo niewielkie koszta, przy jednoczesnym wysoce starannym efekcie – perfekcyjnym wycięciu i równych, gładkich kształtach. Zapewniamy możliwość wycięcia każdego wzoru oraz jego produkcję w formie seryjnej.

Zapewniamy precyzyjne wykonanie, zgodne z przedstawionym projektem – cięcie laserem blachy ocynkowanej odbywa się za pomocą zautomatyzowanych maszyn. To bardzo precyzyjna technologia, która gwarantuje dokładne, równe kształty oraz wysoką jakość wyprofilowania. Zapewniamy także możliwość wycinania wąskich wgłębień i otworów, mniejszych niż grubość blachy. Pracujemy na materiale roboczym, którego maksymalne wymiary wynoszą 3000 x 1500 mm. Oferujemy kompleksowe usługi produkcyjne na najwyższym poziomie oraz szybki czas realizacji zamówień. Ponadto, oferujemy również usługi wycinania wodą, gięcia blach, malowania proszkowego oraz frezowania i toczenia.

 

CIĘCIE LASEREM - ŻELIWO

Laserowa obróbka powierzchniowa żeliw to innowacyjne działania, które oferujemy naszym klientom. Zespół profesjonalistów z bogatym doświadczeniem oraz nowoczesna flota urządzeń pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Technika wykorzystująca wiązkę lasera zapewnia dokładność oraz wysoką jakość – gładkie, czyste powierzchnie oraz bardzo dobre wyprofilowanie. W naszej ofercie znajduje się także cięcie stalowych, nierdzewnych oraz aluminiowych blach, których powierzchnia robocza wynosi 3000 x 1500 mm. Wykonujemy także wycięcia rur i zamkniętych profili, które są stworzone z takich tworzyw jak: miedź, mosiądz czy aluminium.

Obróbka laserowa żeliwa to działanie, którego efektem jest gładka, czysta nawierzchnia i wysoka jakość krawędzi, które nie wymagają żadnych dodatkowych zabiegów szlifowania. Nasze usługi wycinania elementów metalowych wiązką lasera odznaczają się precyzją i wysoką jakością wykonania. Zapewniamy powtarzalność ciętych kształtów i produkcje seryjne. Dysponujemy innowacyjnymi zautomatyzowanymi maszynami, których działania odznaczają się wydajnością i stosunkowo szybkim czasem pracy. Produkujemy elementy konstrukcyjne o różnych kształtach i wymiarach, które są gotowe do bezpośredniego montażu.

Laserowa obróbka powierzchniowa żeliw – profesjonalne, precyzyjne działania i seryjność produkcji

Laserowa obróbka powierzchniowa żeliw to proces, który nie generuje dużych kosztów – niskie pobory mocy zapewniają precyzyjną, dokładną produkcję w stosunkowo krótkim czasie. Połączenie wiązki lasera z mieszanką gazu daje efekt wysokiej jakości obróbki metalu przy niewielkich ilościach ubytku oraz braku wad w strukturze materiału. Nasze metody pozwalają uniknąć rys, pęknięć i zadrapań na materiale – oddając do użytku gładką, równą warstwę. Wykorzystujemy najnowsze rozwiązania produkcyjne, dzięki którym finalny efekt odznacza się wydajnością oraz wysoką jakością.Obróbka laserowa żeliwa, cięcie stali nierdzewnej, aluminium, miedzi – nasze usługi to gwarancja wysokiej jakości i szybkiej realizacji. Dysponujemy nowoczesnym oprogramowaniem oraz maszynami wyposażonymi w sterowanie cyfrowe, dzięki czemu proces produkcji odznacza się starannym, precyzyjnym i sprawnym działaniem. Nasza oferta obejmuje usługi cięcia laserem w innowacyjnej technologii fiber oraz wycinanie elementów metalowych metodą CO2. Oferujemy także usługi gięcia blach, malowania proszkowego oraz frezowanie i toczenie cnc. Zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb – zapraszamy!

 

CIĘCIE LASEREM - MIEDŹ

Proces produkcji metalowych elementów konstrukcyjnych to obszar działań, którymi zajmujemy się w naszej firmie. Naszym klientom oferujemy cięcie blachy miedzianej, aluminiowej, nierdzewnej i stalowej innowacyjną metodą laserową. Technologia ta pozwala na uzyskanie równych, gładkich powierzchni oraz wysokiej jakości krawędzi, które nie muszą być poddawane żadnym, dodatkowym obróbkom. Wyprodukowane przez nas metalowe elementy, to gotowe produkty montażowe. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnej metody fiber jesteśmy w stanie zrealizować każdy projekt – tworzymy elementy o różnych kształtach i wymiarach, zapewniając wysoką jakość i precyzyjne, staranne przycięcia.Cięcie miedzi i mosiądzu odbywa się przy wykorzystaniu zautomatyzowanych urządzeń – cała procedura produkcji rozpoczyna się od przygotowania projektu, który następnie zostaje przetworzony do wersji cyfrowej i w takiej formie trafia do komputera maszyny. Na tym etapie rozpoczyna się produkcja metalowych części konstrukcyjnych. Gwarantujemy staranne wycięcie każdego, nawet najbardziej skomplikowanego kształtu. Dzięki wykorzystaniu wiązki lasera produkcja przebiega sprawnie i nie zajmuje wiele czasu. Ta innowacyjna metoda jest niezwykle staranna – efekt finalny jest wiernym odzwierciedleniem założeń zawartych w projekcie.

Cięcie laserem blachy miedzianej – perfekcja wykonania

Oferujemy cięcie blach miedzianych, stalowych, nierdzewnych, aluminiowych oraz wykonanych z mosiądzu. Dysponujemy kadrą profesjonalistów oraz nowoczesnym parkiem maszynowym. Gwarantujemy perfekcyjne, kompleksowe działania oraz szybką realizację zleceń. Gotowe materiały odznaczają się gładką, czystą strukturą i bardzo dobrym wyprofilowaniem. Produkowane przez nas części mogą również posiadać wąskie otwory, mniejsze niż grubość blachy. Tworzone przez nas metalowe elementy nie potrzebują żadnych dodatkowych obróbek. Dzięki odpowiedniemu rozłożeniu kształtów oraz wąskim szczelinom cięcia zapewniamy także optymalne, ekonomiczne zużycie materiałów.

W naszej ofercie znajduje się cięcie laserem mosiądzu i miedzi, gięcie blach, malowanie proszkowe oraz obróbka laserowa metali. Nasze działania skupiają się na dostarczaniu gotowych rozwiązań, które charakteryzują się wysoką jakością i starannym, dokładnym wykonaniem. Zapewniamy możliwość wycięcia dowolnie wybranych kształtów, nawet najbardziej skomplikowanych. Zajmujemy się również produkcją detalicznych elementów metalowych. Wykorzystanie innowacyjnej technologii fiber pozwala nam na dostarczanie profesjonalnych metalowych elementów konstrukcyjnych.

CIĘCIE STALI NIERDZEWNEJ LASEREM

W naszej ofercie znajdziesz cięcie laserem stali nierdzewnej, które wykonywane jest za pomocą zautomatyzowanych, nowoczesnych maszyn. Zapewniamy solidne, precyzyjnie przycięte elementy, które są w pełni powtarzalne. Maksymalny materiał roboczy wynosi 3000 na 1500 mm. Zoptymalizowane rozłożenie elementów na arkuszu blachy umożliwia znaczne zaoszczędzenie materiału i znacząco skraca czas produkcji. Każdy, nawet najmniejszy detal jest tworzony precyzyjnie, czego efektem jest otrzymanie gładkiej, czystej struktury o starannie wyprofilowanych liniach i równych, płynnych krawędziach.

Wycinanie laserowe stali nierdzewnej rozpoczyna się od przedstawienia koncepcji określającej kształt i wymiary, jakie ma posiadać wytworzony element. Następnie nasi doświadczeni pracownicy tworzą projekt, w którym doprecyzowują i określają wszelkie szczegóły i przetwarzają go na zapis cyfrowy. W takiej formie trafia on do systemu maszyny, która odzwierciedla założenie i rozpoczyna proces produkcji. Nowoczesne, w pełni zautomatyzowane urządzenia tworzą w wysoce precyzyjny, staranny sposób określone kształty – to niezwykle efektowny, szybki i kompleksowy sposób produkcji.

Cięcie stali nierdzewnej –

Cięcie stali (nierdzewki) laserem to profesjonalny rodzaj obróbki, którego efektem finalnym jest wysokiej jakości, precyzyjnie przycięty element o gładkiej, równomiernej strukturze. Proces wycinania wiązką lasera to bardzo dobra alternatywa dla obróbki skrawaniem. Metoda ta odznacza się stuprocentową powtarzalnością produkcji wyciętych elementów, nawet tych o nieregularnych, skomplikowanych kształtach. Technologia ta zapewnia także możliwość wycięcia małych, wąskich otworów, które są mniejsze niż grubość materiału roboczego. To profesjonalne, wysoce wydajne rozwiązanie, które zapewnia dokładność przycięć i doskonałe wyprofilowanie. Nasz cennik jest bardzo atrakcyjny – zapraszamy do współpracy!

CIĘCIE ALUMINIUM LASEROWO

Oferujemy wycinanie laserowe w aluminium, które odznacza się starannym, precyzyjnym wykonaniem. Gotowe elementy posiadają gładką, czystą strukturę oraz równe linie. Zajmujemy się również cięciem stalowych i nierdzewnych blach. Oferujemy produkcje seryjne oraz realizację każdego projektu – o dowolnych kształtach. Zespół specjalistów oraz dysponowanie innowacyjnymi urządzeniami umożliwia nam szybką realizację zleceń, zawsze na najwyższym poziomie. Tworzymy elementy, które są gotowe do montażu. Technologia cięcia wiązką lasera zapewnia osiąganie stosunkowo krótkiego czasu produkcji, przy jednoczesnym wykorzystaniu niskiego poboru mocy.

Cięcie profili aluminiowych

Cięcie aluminium laserem pozwala na stworzenie unikalnych, świetnie wyprofilowanych, gładkich kształtów – naszym klientom oferujemy kompleksowe usługi od przygotowania projektu aż po jego staranne, precyzyjne wykonanie. Jesteśmy w stanie odzwierciedlić każdą koncepcję, nawet niewielkich rozmiarów, detaliczne elementy. Pracujemy na produktach najwyższej jakości, pochodzących od sprawdzonych dostawców. Zapewniamy optymalne zużycie materiałów, dzięki odpowiedniemu rozłożeniu elementów oraz wąskim szczelinom cięcia. Nasze działania skupiają się na dostarczeniu precyzyjnie przyciętych, gotowych elementach. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym – do produkcji metalowych części wykorzystujemy technologię cięcia CO2 oraz innowacyjną metodę fiber.

EnglishGermanPolish